Pousada Vila Capri - Geriba
Hotel Pousada Vila Capri - Geriba Búzios znajduje się w dzielnicy Geriba, 20 minut jazdy samochodem od lotniska Umberto Modiano.
Plaża Tucuns jest prawie 25 min spacerem od hotelu, natomiast Promenada Nadmorska Orlat Bardot jest w prawie 3 km stąd. W odległości krótkiego spaceru znajdują się takie atrakcje jak Plaża Geriba i Lagoa de Geriba. Statua Brigitte Bardot leży także w prawie 3,1 km od obiektu.
W Pousada Vila Capri - Geriba są 14 pokojów. Każdy z nich posiada klimatyzację oraz udogodnienia rozrywkowe, takie jak telewizję satelitarną. Zawierają łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem.
Restauracja Bar do Batata znajduje się w zasięgu wzroku od tego hotelu.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Minibar
- Patio
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Które lotnisko jest najbliżej hotelu Pousada Vila Capri - Geriba?
Odległość pomiędzy lotniskiem Umberto Modiano a hotelem Pousada Vila Capri - Geriba wynosi 5 km. - 🚗
Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w hotelu Pousada Vila Capri - Geriba?
Hotel Pousada Vila Capri - Geriba udostępnia parking. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Pousada Vila Capri - Geriba?
Goście hotelu Pousada Vila Capri - Geriba muszą wymeldować się o 12:00. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma ten hotel?
Basen jest dostępny w tym hotelu.